Jaki kolor samochodu jest najlepszy?

Jaki kolor samochodu jest najlepszy?

Jaki jest najlepszy kolor dla samochodu? Biały, czarny, czerwony – wszystkie klasyczne wybory, ale nie ma jednej „właściwej” odpowiedzi. Istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzję o tym, jaki schemat kolorów jest odpowiedni dla Twojego pojazdu.

Decydując się na lakier dla nowego lub używanego samochodu, może czuć się jak wybierając w ciemno, wiele czasu, patrzysz na zdjęcie online lub w salonie bez możliwości zobaczyć prawdziwy ton koloru. Jeśli wybierzesz kolor biały, czy będzie on wyglądał na kremowy, czy jasny i oślepiający? Wybierając pomiędzy srebrem a szarością, czy bardziej prawdopodobne jest uzyskanie ładnego, srebrnego połysku, czy raczej stalowo-szarego?

W niektórych stanach, takich jak Texas, prawo mówi, że wszystkie samochody muszą być pomalowane na czerwono lub biało. Może to być spowodowane tym, że czerwone lub białe samochody są najlepszymi kolorami do jazdy, lub może to być, że chcą, aby wszystkie samochody w Teksasie wyglądały ładnie i czysto. W innych krajach, takich jak Australia, posiadanie czerwonego samochodu jest nielegalne. Powodem może być to, że jest zbyt wiele czerwonego brudu na ich drogach i czerwony brud łatwo zrujnuje ich białe samochody.

Przeczytaj również o swoim samochodowym hobby na: desporto.pl

Zdj. główne: Grahame Jenkins/unsplash.com

Thanks for Reading

Enjoyed this post? Share it with your networks.