Łódka aluminiowa

Łódka aluminiowa

W świecie łodzi aluminiowych szeroka gama modeli i rozwiązań technicznych pozwala zaspokoić potrzeby niemal każdego. Łódka aluminiowa może być wyposażona w silnik, osprzęt wędkarski i inne elementy wyposażenia technicznego.

Zastosowanie stopu aluminium gwarantuje maksymalną odporność na korozję, dzięki czemu łódź nie wymaga malowania ani lakierowania. Wnętrze kadłuba może być wykonane przy użyciu standardowych technik (spawanie, klejenie) bez dodatkowych przygotowań. Materiał bazowy nie jest wrażliwy na promieniowanie ultrafioletowe, co sprawia, że łódź nie wymaga malowania nawet w słonecznych warunkach klimatycznych.

Niektóre z cech standardowych, które posiada łódka aluminiowa to:

  • kadłuby aluminiowe odporne na wodę morską (PA 13, grubość 3 i 4 mm)
  • niezatapialność dzięki zastosowaniu materiałów absorbujących wodę w zbiorniku
  • konsole sterowe do większości modeli (dostępne na zamówienie)
  • poręcz/ fartuch z włókna szklanego (dla większości modeli)
  • kadłuby aluminiowe ręcznie podwójnie spawane (wewnątrz i na zewnątrz) – wszystkie spawy są sprawdzane metodą rentgenowską
  • różne kolory farb antyporostowych zabezpieczających przed porastaniem dna kadłuba glonami, pąklami i szlamem (dla większości modeli)

Firmy sprzedające łodzie aluminiowe oferują szeroką gamę dodatkowych funkcji. W celu uzyskania szczegółowych, możesz skontaktować się z producentem.

Łodzie są sprowadzane bezpośrednio z fabryki, co pozwala firmom na utrzymanie bardzo konkurencyjnych cen. Profesjonalny zespół chętnie doradzi Państwu w wyborze odpowiedniej dla Państwa łodzi aluminiowej i wyposażenia oraz we wszystkich sprawach związanych z wyprawami, wyjazdami i zawodami wędkarskimi.

 

Thanks for Reading

Enjoyed this post? Share it with your networks.