Odkurzacz przemysłowy

Odkurzacz przemysłowy

Odkurzacze budowlane (przemysłowe) to grupa narzędzi elektrycznych o profesjonalnym zastosowaniu. Mają one często większe gabaryty oraz lepszą formę aniżeli klasyczne sprzęty do użytku domowego, jednak także i efektywniej sprzątają. Na budowach i przy większych remontach mogą być wręcz bezcenne. Odkurzacz przemysłowy, to w gruncie rzeczy sprzęt pracujący identycznie co normalny odkurzacz domowy, jednak z dużo lepszą siłą ssania. Dzięki temu narzędzie radzi sobie dobrze na przestrzeniach bardzo zabrudzonych i na wielkich rozmiarach wymagających posprzątania.

Dobór odkurzacza przemysłowego – jakość zrobienia

Odkurzacze przemysłowe panują nad sprzętem domowym pod względem wytrzymałości, mocy oraz pełnej klasy wszelkich składników. Ciężko się temu zdumiewać, ponieważ ów typ sprzętu czyszczącego działa w najcięższych warunkach. Dobierając odkurzacz przemysłowy bezworkowy czy klasyczny, zwróćmy wyjątkową uwagę na jego budowę. Dobra osłona z metalicznym stelażem zapewnia długowieczność, choćby przy dużym użyciu. W odkurzaczach produkcyjnych wykorzystuje się mocne koła przewozowe, jakie muszą wytrzymać masę narzędzia wraz z jego zawartością.

Odkurzacz domowy oraz odkurzacz przemysłowy – czym się różnią?

Rozbieżność pomiędzy domowym natomiast przemysłowym odkurzaczem można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Rzeczywiście, gdyż specjalistyczny sprzęt spółki Karcher ma własny indywidualny wygląd. Wszechstronne odkurzacze przemysłowe poruszają się na kołach, zazwyczaj dwóch mniejszych oraz dwóch większych oraz są „stojące”, natomiast nie „leżące” w trakcie pracy. Odkurzacz budowlany ma mocniejszą budowę od domowego, więc jest wytrzymały na funkcjonowanie szkodliwych elementów zewnętrznych oraz dobranych zniszczeń mechanicznych.

Thanks for Reading

Enjoyed this post? Share it with your networks.